Parafia Rzymsko Katolicka P.W. Bożego Ciała
w Jankowicach Rybnickich

44-264 Jankowice ul: Rybnicka 34

tel. 32 430 51 38

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW


MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6.30   10.00   16.00
NIESZPORY 15.00

MSZE ŚWIĘTE W TYGODNIU
PONIEDZIAŁEK 6.30
WTOREK 6.30
ŚRODA 6.30
CZWARTEK 16.00
PIĄTEK 17.00
SOBOTA 17.00

W KAŻDY CZWARTEK CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
6.30 WYSTAWIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
15.00 RÓŻANIEC ŚW.
15.30 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOSKIEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Pielgrzymki do Jankowickiej Studzienki:
W drugą niedzielę miesiąca maja - 16.30.
Każdego 13 dnia miesiąca od maja do października - 20.00.
W uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny 15 sierpnia - 14.00.

Odpust:
W niedzielę po uroczystości Bożego Ciała.

PORZĄDEK INTENCJI MSZALNYCH

NIEDZIELA 5.XI XXXI Niedziela zwykła
6.30 Za ++ Bonifacego Sławiński żonę Marię
10.00 Za ++ Marię Paszenda, 2 mężów, Różę i Jerzego Szulik
16.00 Za ++ Eugeniusza Franke int. od sąsiadów z Goja; Agnieszkę Błatoń, Różę Chrószcz, Stanisława Szulik, Józefa Błatoń, Elżbietę i Edwarda Błatoń, Teresę Szulik męża Alojzego, 3 synów, synowe, Antoniego Chrószcz ojców i dziadków.

PONIEDZIAŁEK 6.XI
6.30 Za ++ Marię i Józefa Krypczyk córkę Anielę, syna Dominika, Albina i Martę Szulik, dziadków.

WTOREK 7.XI
6.30 Za ++ Agnieszkę i Antoniego Szulik, dz. z obu str. Jadwigę Syrek 2 mężów, Eugenię Kuczera, Alojzego Marek.

ŚRODA 8.XI
6.30 Za ++ Marię i Antoniego Niwelt, Krystiana Rduch, ojca Ernesta, rodziców, Elżbietę Niwelt

CZWARTEK 9.XI ŚWIĘTO Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
16.00 Za ++ Andrzeja Sawina, rodziców i teściów.

PIATEK 10.XI
17.00 Za ++ Teresę Smołka w 5rśm. męża Szczepana, pokr.

SOBOTA 11.XI Narodowe Święto Niepodległości
6.30 Za naszą Ojczyznę
17.00 Helmuta Lampert, rodz. teściów, Rudolfa Chrószcz.

NIEDZIELA 12.XI XXXII Niedziela zwykła.
6.30 Do B. Op. MBNP z podziękowaniem za łaski z prośbą o opiekę, zdrowie i B. bł. dla Ireny z ok.50 ur. i 60 ur. Barbary.
10.00 Za + Herberta Smyczek int. od sąsiadów
16.00 Za ++ Elfrydę Piechaczek, męża Jana, córkę Urszulę, zięcia Ludwika, wnuka, Wiesława Gojny.

PONIEDZIAŁEK 13.XI
6.30 Za + Edeltraudę Gojny w 30dpśm

WTOREK 14.XI
6.30 Za + Ks. prob. Longina Skrobola w 22rśm.

ŚRODA 15.XI
6.30 Za + Oswalda Orlik w 30dpśm.

CZWARTEK 16.XI
16.00 Za ++ Józefa i Elżbietę Dudek, córkę, syna, Jana i Annę Oślislok, zięciów, Bronisława Cyrys.

PIĄTEK 17.XI
13.00 Ślub Rzym; Sobik - Macoch
16.00 Msza dziękczynna w int. 60 latków
17.00 Za ++ Anielę Lisiak, syna Henryka

SOBOTA 18.XI
12.00 Ślub Rzym; Wodecki - Szulik
17.00 Za ++ Alberta Kuś, dziadków

NIEDZIELA 19.XI XXXIII Niedziela zwykła
6.30 Za ++ Bronisława Ochojski, Jana Niewelt int. od kolegi z żoną.
10.00 Za + Grażynę Gniadek
11.30 Do B. Op. MBCZ z podziękowaniem za łaski z prośbą o opiekę, zdrowie i B. bł. dla Antoniego i Łucji Wiśniewski z ok.60 rocz. ślubu
16.00 Za + Anielę Dzierżęga, rodz. teściów, 2 szwagrów.

PONIEDZIAŁEK 20.XI
6.30 Do B. Op. MB Piekarskiej z podziękowaniem za łaski z prośbą opiekę, zdrowie i B. bł. dla Księdza Seniora Andrzeja Szorka z ok. urodzin.

WTOREK 21.XI wspom. Ofiarowanie NMP
6.30 Za ++ Zofię, Elżbietę, Romana Lampert, Feliksa i Gertrudę Trybuś, wnuka Krzysztofa.

ŚRODA 22.XI wspom. św. Cecylii
6.30 Za wszystkich Parafian i Organistów naszego Kościoła

CZWARTEK 23.XI
16.00 Za + Feliksa Szulik w rśm.

PIĄTEK 24.XI
17.00 Za + Alojzego Niemczyk

SOBOTA 25.XI
17.00 Do B. Op. MBCZ z podz. za łaski z prośbą o opiekę, zdrowie i B. bł. dla Antoniego i Ireny Bednorz z ok 40 rocz. ślubu

NIEDZIELA 26.XI
6.30 Za + Bernadetę Bażan w 30dpśm.
10.00 Za ++ Danutę Małolepszy w 3rśm. męża Adama (Roczek - Szymon)
16.00 Za ++ Zbigniewa Krzemiński w 1rśm. żonę Mariannę w 30dpśm.

PONIEDZIAŁEK 27.XI
6.30 Za wszystkich Parafian

WTOREK 28.XI
6.30 Za wszystkich Parafian

ŚRODA 29.XI
6.30 Za ++ Marię i Antoniego Bęczek, Martę i Rudolfa Fukała, dziadków

CZWARTEK 30.XI
16.00 Za ++ Izydora Pochcioła ojców z obu str.

PIĄTEK 1.XII
6.30 Za Parafian i Czcicieli NSPJ
17.00 Za ++ Pawła i Martę Danel, syna Huberta, Alojzego i Helenę Gojny, syna Ryszarda

SOBOTA 2.XII 8.00 Za Parafian i Czcicieli NSNMP
17.00 Za + Zdzisława Wilk int. od szwagra Adama z rodziną

NIEDZIELA 3.XII
6.30 Za wszystkich Parafian
10.00 Za + Piotra Mencnerowski w 1rśm
16.00 Za ++ Klarę i Walentego Groborz; Jadwigę i Rufina Nosiadek; Irenę Stawarski w 1rśm.; Franciszka i Marię Wieczorek, Albinę i Augustyna Piechaczek, córki synów, synowe, zięciów; Leokadię Hajduk w5rśm. męża Augustyna, syna Andrzeja.

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ