Parafia Rzymsko Katolicka P.W. Bożego Ciała
w Jankowicach Rybnickich

44-264 Jankowice ul: Rybnicka 34

tel. 32 430 51 38

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW


MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6.30   10.00   16.00
NIESZPORY 15.00

MSZE ŚWIĘTE W TYGODNIU
PONIEDZIAŁEK 6.30
WTOREK 6.30
ŚRODA 6.30
CZWARTEK 16.00
PIĄTEK 17.00
SOBOTA 17.00

W KAŻDY CZWARTEK CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
6.30 WYSTAWIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
15.00 RÓŻANIEC ŚW.
15.30 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOSKIEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Pielgrzymki do Jankowickiej Studzienki:
W niedzilę po Uroczystości Bożego Ciała - 14.00
Każdego 13 dnia miesiąca od maja do października - 20.00.
W uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny 15 sierpnia - 14.00.

Odpust:
W niedzielę po uroczystości Bożego Ciała.

INTENCJE MSZALNE

PONIEDZIAŁEK 2.III
6.30 Za ++ Marię i Antoniego Bęczek, rodziców i teściów, Jerzego Bernacki rodziców Irenę i Edwarda

WTOREK 3.III
6.30 Za ++ Zygmunta i Stanisławę Konieczny, Martę i Jana Kornatowski, dziadków z obu str., pokr.

ŚRODA 4.III Święto św. Kazimierza
6.30 Za ++ Krystiana Rduch ojca Ernesta, rodziców, Marię i Antoniego Niwelt, syna Ryszarda, synową Elżbietę, pokr.; Niwelt, Ochojski.

CZWARTEK 5.III Pierwszy czwartek miesiąca
16.00 Za ++ Józefa i Bertę Szulik, Jadwigę i Wiktora Chromik, dziadków z obu str., Henryka Jednickiego, rodziców i rodzeństwo.

PIĄTEK 6.III Pierwszy Piątek miesiąca
6.30 Za wszystkich Parafian i Czcicieli NSPJ oraz do Miłosierdzia Bożego Opatrzności B., i MBNP z podziękowaniem za szczęśliwy przebieg operacji z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
17.00 Za ++ Jerzego Kozik, rodz., teściów, Mirelę Kozik

SOBOTA 7.III Pierwsza Sobota miesiąca.
7.30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP
8.00 Za wszystkich Parafian i Czcicieli NSNMP 17.00 Za ++ Bertę Holesz 2 mężów, 2 córki, Hildegardę Holesz, Pawła Wowra 2 żony.   Kazanie w czasie Mszy św. Na Rozpoczęcie Rekolekcji

NIEDZIELA 8.III II Niedziela Wielkiego Postu    REKOLEKCJE W. Postne
6.30 Za wszystkich Parafian
10.00 Za ++ Monikę Włoch, Łucję Włoch, Eugeniusza Stawarski.
16.00 Za ++ Wiktora Joachimskiego, syna Stanisława, rodz., z obu str., 3 braci, siostrę Pelagię, męża Henryka, syna Andrzeja, Jana Kubica, zięcia Franciszka, Magdalenę Sosna 2 mężów, syna Henryka, Różę i Jerzego Abrachamczyk, kapł.

PONIEDZIAŁEK 9.III REKOLEKCJE W. Postne
6.30 Za ++ Bronisławę i Kazimierza Ulkowski
8.00 Do B. Op. MBNP za wszystkich Chorych i starszych wiekiem Parafian.
17.00 Do B. Op. MB za wszystkie Kobiety naszej Parafii Nauka dla Kobiet

WTOREK 10.III REKOLEKCJE W. Postne
6.30 Za ++ Gertrudę Bernacki męża Alojzego
8.00 Za ++ kapłanów, Fundatorów i Budowniczych naszego Kościoła.
17.00 Do B. Op. św. Józefa za wszystkich Mężczyzn Parafii Nauka dla Mężczyzn

ŚRODA 11.III REKOLEKCJE W. Postne
6.30 Za + Marię Nowrot int., od sąsiadów
8.00 Za wszystkich seniorów, emerytów i rencistów.
17.00 Do B. Op. Za wszystkich Rodziców szczególności za Rodziców dzieci komunijnych i kandydatów do Bierzmowania Nauka dla Rodziców

CZWARTEK 12.III
16.00 I – Za + Józefa Śliwka
II – Za + Karola Holona w 30dpśm. (ks. Marek Blinda)

PIĄTEK 13.III
17.00 Za ++ Gertrudę Langner męża Gerarda, syna Jana, córki Cecylię i Marię

SOBOTA 14.III
17.00 Za + Bronisława Ochojski w 3rśm.

NIEDZIELA 15.III III Niedziela Wielkiego Postu
6.30 Za wszystkich Parafian
10.00 Za ++ Marię Nowrot w 30dpśm., męża, syna, zięcia pokr.
16.00 Za + Wiesława Kozak.

PONIEDZIAŁEK 16.III
6.30 Za ++ Wandę Cecylię Bochenek

WTOREK 17.III
6.30 Za wszystkich Parafian

ŚRODA 18.III
6.30 Za ++ Filomenę i Jana Sokołowski, Gertrudę i Rudolfa Marcol

CZWARTEK 19.III Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP
16.00 Za + Wojciecha Kubiciel int., od chrześniaczek (chrzest Alicja)

PIĄTEK 20.III
17.00 Za + Erykę Smołka w 2rśm.

SOBOTA 21.III
17.00 Za ++ Różę Piechaczek w 6rśm. Rodziców i teściów

NIEDZIELA 22.III IV Niedziela Wielkiego Postu
6.30 Za wszystkich Parafian
10.00 Za dzieci przygotowujące się do Komunii św., rodziców, rodzeństwo, krewnych.
16.00 Za ++ Anielę, Jana i Ewalda Szostek, Adama Filec, Zelmę, Eryka, Oskara, Janinę Wala, Wojciecha Kubiciel, dziadków.

PONIEDZIAŁEK 23.III
6.30 Za wszystkich Parafian

WTOREK 24.III
6.30 Za wszystkich Parafian

ŚRODA 25.III Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
6.30 Za ++ Łucję i Leona Kukla rodziców i teściów

CZWARTEK 26.III
16.00 Za ++ Elfrydę Dziwoki męża Jana, Łucję Duda, corkę Adelajdę syna Czesława, pokr.

PIĄTEK 27.III
17.00 Za ++ Stanisława, Bertę i Lidię Lach

SOBOTA 28.III
17.00 Za ++ Eugenię i Alberta Kuś, Annę i Teofila Salamon, Wincentego Szymik

NIEDZIELA 29.III V Niedziela Wielkiego Postu
6.30 Za wszystkich Parafian
10.00 Do B. Op. MBNP z podziękowaniem za łaski z prośbą o opiekę, zdrowie i B., bł., w int. Rodziny
16.00 Za ++ Różę i Jana Machulik, Annę i Jana Nowak.

PONIEDZIAŁEK 30.III
6.30 Za wszystkich Parafian

WTOREK 31.III
6.30 Za wszystkich Parafian

ŚRODA 1.IV
6.30 W int. Rodzin Kowacki

CZWARTEK 2.IV Pierwszy czwartek miesiąca Rocz. śm. Jana Pawła II 2005
16.00 Za ++ Jana Gorgonia, Józefa Kuczera, Franciszka Szymański, rodziców, teściów, rodzeństwo

PIĄTEK 3.IV Pierwszy piątek miesiąca
6.30 Za Parafian i Czcicieli NSPJ
17.00 Za ++ Pelagię Szendzielorz w 1rśm., męża Pawła, córkę Czesławę w 10rśm. Bernardę Niewelt w 1rśm.

SOBOTA 4.IV Pierwsza sobota miesiąca
8.00 Za Parafian i Czcicieli NSNMP
17.00 Za ++ Amalię Szczecina, Stanisława Kopera, Jana Gamrot, Karola i Łucję Dudek, Waldemara Czworowski, pokr.

NIEDZIELA 5.IV Niedziela Palmowa Męki Pańskiej
6.30 W int. Kapłanów naszej Parafii int., od Legionu Maryi
10.00 Za wszystkich Parafian
16.00 Za ++ Leokadię Sobik męża Pawła, syna Bolesława, zięcia Jerzego; Karola i Helenę Misala córkę Łucję 2 zięciów Ludwika i Gertrudę Piksa 2 synów 4 córki, 4 zięciów, 2 synowe, dz. , z obu str.; Zofię Zimończyk 2 synów Gerarda i Bronisława pokr.; Juliana Cyganowski; Marię Trybuś męża Franciszka, Marię Płaszczyk męża Andrzeja, pokr.; Emilię i Józefa Wawrzyńczyk wnuka Michała Ochojski; Romana i Albinę Sobik; Stanisława i Hildegardę Gajda; Michała Michałek; Alojzego i Helenę Ochojski wnuka Michała; Elfrydę i Jana Piechaczek rodz., z obu str., córkę Urszulę zięcia Ludwika wnuka Wiesława, Gertrudę i Emila Potrawa; Wincentego i Emilię Zniszczoł, Piotra Uliarczyk; Mariana Ochojski, Jana Wiśniewski, rodz., rodzeństwo, Wandę Sinka syna Andrzeja rodz., siostrę, brata Edwarda Konsek; Jana Pielorz w 6 rśm., rodziców i teściów.


POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ