Parafia Rzymsko Katolicka P.W. Bożego Ciała
w Jankowicach Rybnickich

44-264 Jankowice ul: Rybnicka 34

tel. 32 430 51 38

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW


MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6.30   10.00   16.00
NIESZPORY 15.00

MSZE ŚWIĘTE W TYGODNIU
PONIEDZIAŁEK 6.30
WTOREK 6.30
ŚRODA 6.30
CZWARTEK 16.00
PIĄTEK 17.00
SOBOTA 17.00

W KAŻDY CZWARTEK CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
6.30 WYSTAWIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
15.00 RÓŻANIEC ŚW.
15.30 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOSKIEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Pielgrzymki do Jankowickiej Studzienki:
W niedzilę po Uroczystości Bożego Ciała - 14.00
Każdego 13 dnia miesiąca od maja do października - 20.00.
W uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny 15 sierpnia - 14.00.

Odpust:
W niedzielę po uroczystości Bożego Ciała.

INTENCJE MSZALNE

PONIEDZIAŁEK 4.III Święto św. Kazimierza Królewicza
6.30 Za ++ Gertrudę Trybuś, męża, syna Feliksa, rodz., wnuka Krzysztofa, Henryka Pawlas, rodz., pokr.
WTOREK 5.III.
6.30 Za ++ Ernesta Rduch syna Krystiana, Marię i Antoniego Niwelt, syna Ryszarda, synową Elżbietę, pokr
18.00 Msza św. z udzielaniem Sakramentu Bierzmowania.
ŚRODA 6.III ŚRODA POPIELCOWA
6.30 Za ++ Feliksa i Marię Szulik, Gertrudę i Wiktora Mojżesz, rodziców
8.00 Za wszystkich Parafian
17.00 Do B. Op. MBNP z podz. za łaski z prośbą o opiekę i zdrowie B. błogosławieństwo dla Gertrudy Kopera z ok. ur.

CZWARTEK 7.III wspom. Świętych męcz, Perpetuy i Felicyty
16.00 Za ++ Alfreda i Elfrydę Ulbrych, córkę Barbarę
PIĄTEK 8.III
17.00 Za + Józefa Śliwka, rodz., rodzeństwo, teścia, Leona Kozielski
SOBOTA 9.III
17.00 Za + Irenę Hoła w 30dpśm.

NIEDZIELA 10.III I Niedziela Wielkiego Postu
6.30 Za + Krzysztofa Zorychta syna Bogdana
10.00 Za + Wiesława Kozak w 10rśm.
16.00 Za + Erykę Smołka w 1rśm.

PONIEDZIAŁEK 11.III
6.30 Za ++ Ewalda Mincer, rodziców i rodzeństwo
WTOREK 12.III
6.30 Za ++ Stefana Sobik córkę Anielę syna Leszka
ŚRODA 13.III
6.30 Za ++ Teodora i Rozalię Kandziora
CZWARTEK 14,III
16.00 Za ++ Alojzego i Gertrudę Bernacki, wnuka Dariusza, Gertrudę i Rudolfa Marcol.
PIĄTEK 15.III
17.00 I - Za + Wandę Cecylię Bochenek w 5rśm.
II - Za ++ z rodzin Mazur - Szulik
SOBOTA 16.III
17.00 Za ++ Bertę Holesz 2 mężów, 2 synów, 2 córki, Pawła Wowra, 2 żony, Hildegardę Holesz.

NIEDZIELA 17.III II Niedziela Wielkiego Postu
6.30 Za ++ Filomenę i Jana Sokołowski, Gertrudę i Rudolfa Marcol
10.00 Za + Mirosława Eljasinśki w 10rśm. (chrzest Olaf)
16.00 Za ++ Anielę i Jana Szostek syna Ewalda, Zelmę, Eryka Wala, syna Oskara, zonę Janinę, dz. z obu str. Adama Filec. (roczek Jan Trybuś)

PONIEDZIAŁEK 18.III
6.30 Za + Agnieszkę Stania
WTOREK 19.III
6.30 Za + Hildegardę Kuchcik w 1rśm.
ŚRODA 20.III
6.30 Za + Rudolfa Marcol
CZWARTEK 21.III
16.00 Za ++ Jerzego Kozik, rodz. i teściów
PIĄTEK 22.III
17.00 Za + Erwina Lampert w 10rśm.
SOBOTA 23.III
17.00 Za ++ Joannę Skaba, Hildegardę i Jana Skaba, córkę Krystynę, Romana Morajko

NIEDZIELA 24.III.III Niedziela Wielkiego Postu
6.30 Za ++ Alojzego i Helenę Gojny, Feliksa Adamczyk, synową Anielę, Martę i Pawła Danel, syna Huberta, Ryszarda Gojny
10.00 Za + Franciszka Krypczyk
16.00 Za ++ Różę Piechaczek w 5rśm. brata Leona, rodz. i teściów

PONIEDZIAŁEK 25.III Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
6.30 Za ++ Łucję i Leona Kukla, rodz. i teściów
17.00 Za wszystkich Parafian

WTOREK 26.III
6.30 Za ++ Feliksa Adamczyk, Bronisławę i Wiktora Gorzawski.
ŚRODA 27.III
6.30 Za ++ Eugenie Kuś w rśm. Alberta Kuś, Wincentego Szymik, Annę i Teofila Salamon
CZWARTEK 28.III
16.00 Za ++ Marię i Feliksa Marek, synów, córkę Teresę, synową Alicję, zięciów, Józefa i Marię Fajkis syna Leona, dz. z obu str.
PIĄTEK 29.III
17.00 Za ++ Stanisława, Bertę i Lidię Lach
SOBOTA 30.III
13.00 Do B. Op. MBCZ z podz. za łaski z prośbą o opiekę, zdrowie i B. bł. dla Marty Marek z ok. 80 ur.
17.00 Za ++ z rodzin Szulik, Jednicki

NIEDZIELA 31.III
6.30 Za + Małgorzatę Abrachamczyk w 30dpśm.
10.00 Za ++ Alberta i Eugenię Kuś
16.00 Za + Henryka Sobala

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ